Siedziba firmy

Namysłówska 3b,
46-100 Kamienna
woj. opolskie
POLSKA

kontakt

mail: biuro@lift-polska.pl
mail: serwis@lift-polska.pl
tel: +48 796 388 026
tel: +48 660 749 541

Elektrohaki LUDWIGHOOK

Z myślą o codziennych wyzwaniach dekarzy i monterów hal uzupełnieniami naszą ofertę akcesoriów o trzy typy przyssawek produkowanych marki Aero-Lift. Obydwa próżniowe urządzenia podnośnikowe – przyssawki – CLAD-BOY i CLAD-MAN zapewniają bezpieczny transport płyt warstwowych dachowych i płyt warstwowych ściennych oraz blach trapezowych. W wersji płyty warstwowej naściennej CLAD-BOY jest w stanie przemieścić elementy o wadze do 240 kg, w wersji płyty dachowej dachowej do maksymalnie 300 kg.
Mocny CLAD-MAN jest w stanie dźwignąć i obrócić płyty warstwowe i blachy o wadze nawet do 800 kg i długości 26 m. Dzięki zastosowaniu obu wyżej wymienionych przyssawek dużo łatwiejszy staje się montaż zarówno płyt warstwowych dachowych jak i płyt warstwowych ściennych przy jednoczesnym zminimalizowaniu nakładu wymaganej pracy. Przemyślany system próżniowy oraz elektroniczny monitoring obu obwodów ssących zapewnia stale wysokie bezpieczeństwo transportowanych materiałów oraz monterów. Podnośnik próżniowy – przyssawka – CLAD-TEC również produkcji firmy Aero-Lift została zaprojektowana specjalnie do transportowania ciężkich i płaskich tafli szkła w pionie i poziomie. Przyssawką CLAD-TEC można obracać w płaszczyźnie poziomej o 360° i ryglować mechanicznie w ośmiu pozycjach. W połączeniu z płynnym przechylanie szyby aż do 90° umożliwia montaż również w trudno dostępnych i ciasnych miejscach na budowie.

Testowy elektrohak

Zobacz więcej akcesorii do żurawi

CHCESZ WIEDZIE WIĘCEJ?

Chcesz wiedzieć węcej na temat tego produktu? Skontaktuj się z naszym działem handlowym. Nasi pracownicy dołożą wszelkich starań aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.